İstanbul

Thomas Servis Ümraniye

Kullanım sırasında çok fazla problem yaşatmasından dolayı kullanım ömrünü doldurduğunu dahi düşündüğünüz Thomas süpürgeleriniz için, Thomas Servis Ümraniye merkezimizin dünya standartlarına uyumlu servis hizmetlerinden destek almanız durumunda, çok ekonomik ve son derece kaliteli bir çözüm oluşturabileceğinizi göreceksiniz. En komplike ve en kronik sorunlarda dahi etkin çalışma kabiliyeti ile teknikerlerimiz tarafından hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sağlanıyor. Böylelikle arızalanmış Thomas süpürgeniz yerine yeni bir süpürge almak durumunda kalmanız gibi çok ciddi masraflı bir durumla asla karşı karşıya gelmezsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı dahilinde sunduğumuz Ümraniye Thomas servis hizmetlerimize haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak her ihtiyaç duyduğunuzda başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Firma Adı: Şaşmaz Teknik
Adresi: Yukari Dudullu Acisu Cad. Halay Sok. No: 3/a-b – 34235 İstanbul-Ümraniye
Telefon: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Atakent – Dudullu

  • Özhan

    Thomas Mistral XS su filtreli elektrik süpürgem, fişe takıldığında çalışmadı. Ben de Thomas servis Ümraniye adresine götürdüm. Ürünü bıraktıktan sonra bana bir gün içerisinde dönüş yaptılar. Makinede sıvı teması olduğunu ve beyaz toz kalıntıları bulunduğunu söylediler. Eşim, mutfakta döktüğü unu temizlemiş. Onarım ücreti isteyeceklerini düşünerek eyvah dedim. Ancak, Thomas Ümraniye servisi bu ücreti talep etmedi.
    Müşterilerine Önem Veren Yetkili Servis
    Başka firma olsaydı muhtemelen ürünün garantisi olduğu halde bu ücreti isterdi. Thomas yetkili servisi sayesinde evde birşey döküldüğü zaman bozulur da yaptıramayız diye düşünmeden rahat rahat temizlik yapabiliyoruz. Asgari ücretle çalışan biri olarak, bu durumdan çok memnunum.

  • Gözde

    Ümraniye gibi İstanbul’ un merkezi ilçelerinden birisinde bir türlü iyi bir servis hizmeti sunacak Thomas servis firması bulamıyorum. Sürekli servis firmaları ileri tarihlere randevu veriyorlar. Evde elektrik süpürgesinin uzun süre çalışmaması bebek için gerçekten çok sağlıksız bir ortama neden oluyor. Bu yüzden bir türlü çekim yapmayan elektrikli süpürgemin en hızlı şekilde onarılması benim açımdan çok önemli. Bu konuda bana yardımcı olacak ve süpürgenin neden çekim yapmadığını hemen tespit ederek, bana yüksek maliyet oluşturmadan yapacak bir servis merkezi arıyorum. Ümraniye Thomas Servis firmaları konusunda tecrübesi olan ve tavsiye edebilecek kişiler yardımcı olursa çok sevineceğim. Benim kriterlerime göre iyi bir hizmet verecek firma tavsiye eder misiniz?

Servis Çağır