İstanbul

Thomas Servis Bakırköy

Firma Adı:Merkez Servis
Adresi:Kartaltepe Mh. Yeni Cad. No: 8/1 – 34235 İstanbul-Bakırköy
Telefon:0850 259 98 40
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Ataköy – Florya

 

  • Sezai

    Thomas Genius S1 su filtreli elektrik süpürgem arıza yaptı. Müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulundum. Thomas servis Bakırköy yetkilileri, evime gelerek motorun arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Ardından, birer gün arayla iki teknisyen geldi. Motoru değiştirdiler ve motor hemen çalışmaya başladı.

    Açıkçası, geçmişteki tecrübelerime dayanarak gelen teknisyenlerin yeterli olacağından şüpheliydim. Ancak, teknisyenler, motor problemini kısa zamanda çözdüler. Ben de müşteri hizmetlerini arayarak Thomas Bakırköy yetkili servisinin teknisyenlerinden çok memnun olduğumu ilettim. Günümüzde, işinde bu kadar iyi eleman bulmak zor oluyor. Thomas’ın satış sonrası hizmette de bu sektörün en iyilerinden birisi olduğunu söylemek gerekiyor.

  • Fatmagül

    Elektrikli süpürge arızalarını kolayca çözdürebilmek için iyi bir servis firmasıyla çalışmak gerçekten çok önemli. Ben daha önce kullandığım elektrikli süpürge markalarının servis hizmetlerinden hiç memnun kalmadım. Bu tip firmaların hem özel hem de yetkili servisleri açısından hiçbir fark yok. Hepsi al birini vur ötekine durumunda. Ama ilk defa duyduğum bir marka olan Thomas’ ın bu tip bir olumsuzluktan çok uzak olduğunu öğrendim. Firmanın Bakırköy’ deki hem yetkili hem de özel servisinin tüketici dostu olduğu ve hizmetlerinin çok ekonomik olduğu söyleniyor. Elektrikli süpürgesini bu yüzden almaya karar verdim ama Bakırköy Thomas Servisinin hizmetlerini daha önce kullanmış başka kişilerinde fikirlerini almak isterim.

Servis Çağır