İstanbul

Thomas Servis Beykoz

Firma Adı: Beyaz Servis
Adresi: F.S.M Cad. Sulh Sok. No: 6/a – 34235 İstanbul-Beykoz
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kavacık

 • Zerrin

  Thomas Crooser Eco 2.0 elektrikli süpürgemin tutma sapı kırıldı. Bu sap çok önemli çünkü kablonun içeri çekilmesini sağlıyor. Geçtiğimiz yaz ayında Thomas servis Beykoz adresine giderek durumu bildirdim. Açıkçası, işimin hemen halledileceğinden ümitsizdim. Çünkü, geçmişte başka firmalarla aynı durumu yaşadığımda ürünün tedarik edilmesi aylar sürüyordu. Depodan gereken ürün gelmiyordu.

  Süpürgem Thomas’ın Beykoz servisine gittikten sonra işimin garanti olması için bir de Thomas genel merkezini aradım. Onlar, bana yetkili servisle irtibata geçeceklerini söylediler. Konuşmanın üzerinden sadece bir hafta geçmişti ki, yetkili servis beni arayarak ürünü almaya gelebileceğimi söyledi. Bu kadar kısa zamanda halledilmesini beklemiyordum.

 • İstanbul Thomas Servisi

  […] konumunda bulunuyor. Alanında uzman ve deneyimli personellerin görev aldığı çağrı merkezine Thomas Servis Beykoz üzerinden kolayca arıza ile ilgili olarak başvuru oluşturulabiliyor. Bu başvurular sonucunda […]

 • Canan

  Thomas süpürgemin bakımını yaptırmak istiyorum. İstanbul Beykoz’da ikamet etmekteyim. Servis talebini nasıl oluşturabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Fatma

  Her zaman elektronik ürün alacağım zaman önce cihazın kalitesine daha sonra da cihaz için Beykoz’da alabileceğim servis hizmetinin kalitesine bakarım. Çünkü her ikisi olmadan uzun süre sorun yaşamadan ürünleri kullanabilmek mümkün değil. Bu tespitim çok sayıdaki tecrübemle sabit. Herkesin de bu şekilde seçimlerde bulunmasını tavsiye ederim. Çünkü ben bu şekilde yaptığım araştırma sonucunda aldığım Thomas elektrikli süpürgesinde ilk defa mutluyum. Cihaz gerçekten performansıyla tatmin ettiği gibi en basit bir arızada bile hemen Thomas Servis Beykoz firmasını arıyorum ve ilgili bir muhataba şikayetimi anlatabiliyorum. Onlarda çok kısa sürede ekibi evime kadar yönlendirerek, makinenin arızasını çözmek için alıp gitmiyorlar.

Servis Çağır