İstanbul

Thomas Servis Ataşehir

Profesyonel ve hızlı teknik kadrosu ile en pratik ve en kaliteli çözümleri sunan Thomas Servis Ataşehir servisimiz, çok kısa zaman dilimlerinde cihazınızda yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul’un geniş ve büyük ilçelerinden Ataşehir’in her semt ve bölgesine aynı kapasitede servis hızı ile hizmet sunarak, vakit kayıpları yaşanmadan cihazınızdaki sorunlardan kurtulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Thomas elektrikli süpürgenizdeki herhangi bir kullanım sorununa yönelik olarak her zaman kolay bir şekilde Ataşehir Thomas iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi personelimizin deneyimiyle aldığı arıza kaydınız, en kısa zaman diliminde adresinize ulaşmaları için teknik ekibimize bildiriliyor. Tam donanımlı servis ekiplerimiz sayesinde yerinde servis müdahalelerinin güvenirlilik, zaman ve bütçe tasarrufu gibi avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Firma Adı: Kirmaner Ltd. Şti
Adresi: Örnek Mh. Semerkant Cad. No: 13 – 34235 Istanbul-Ataşehir
Telefon: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

İçerenköy

  • Hürmet

    Thomas firmasının kazancının kesinlikle helal olduğunu düşünüyorum. Geçtiğimiz yıl aldığım Thomas Crooser Eco Plus ıslak/kuru süpürgemin fırçası çok kalitesizdi. Süpürgenin en çok hareket eden ve kullanılan kısmının neden bu kadar ince olduğunu merak ediyordum. En sonunda korktuğum başıma geldi, ince plastik kırıldı. Vakit kaybetmeden Thomas servis Ataşehir adresine ulaştım. Kullanım hatası derler ve garanti kapsamına almazlar diye düşünerek çok korkuyordum ama korktuğum başıma gelmedi.

    Ataşehir yetkili servisine gittiğimde bana bunun normal bir durum olduğunu ve kullanım hatası kapsamına değil de garanti kapsamına girdiğini söylediler. Ataşehir yetkili servisi olmasaydı kimbilir kaç para ödeyecektim.

  • Melike

    Thomas markasının elektrikli süpürgelerinin 2 farklı modelini kullandım. 2 cihazdan da performans yönünden çok memnun kaldım. Cihazlar her zeminde hem çok rahat kullanıyordu hem de çok yüksek çekim yapıyordu. Bu yüzden cihazlar piyasadaki pek çok markaya göre çok daha kaliteli durumda. Bu yüzden de çevremdeki herkese bu markanın ürünlerini tavsiye ediyorum. Ataşehir Thomas Servis merkezinin hizmetlerinin de çok iyi olması sebebiyle tercih edilebilir markalardan birisi. Çünkü cihazın kullanırken yaşanan tüm arızalar için çok hızlı şekilde çözüm sağlıyorlar. Kesinlikle hiçbir konuda mağduriyet yaşamıyorsun ki bu gerçekten servis hizmetleri açısından benim için çok önemli bir kriter.

Servis Çağır