İstanbul

Thomas Servis Kartal

Teknolojinin yaşam alanlarındaki en önemli temsilcilerinden süpürgelerde her zaman dinamik, tasarruflu ve kaliteli bir kullanım standardı oluşturan Thomas’ın elektrikli süpürgelerinde yaşadığınız sorunlar için Kartal ilçesinde uygun standartlarda servis hizmetlerini alabilmeniz amacı ile Thomas Servis Kartal firmamız ile uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, servis hizmetlerine dahlini gerçekleştirerek, size her ihtiyacınızda kaliteli ve etkin bir şekilde yanıt verebilme potansiyelimizi koruyabiliyoruz.

Kartal ilçesinin her semtine yönelik olarak mobil teknik ekiplerimiz ile hizmet sunumunu gerçekleştirdiğimiz Kartal Thomas servis hizmetlerimize kolayca başvurularınızı çağrı merkezimizden yapabilirsiniz. Üstelik çağrı merkezimize haftanın her günü kolayca ulaşabilir ve süpürgenizdeki sorunlardan ekonomik ve kaliteli olarak kurtulabilirsiniz.


Firma Adı: Gezmiş Ticaret
Adresi: Petrol İş Mah. Bahadir Sok. No: 12/a – 34235 İstanbul-Kartal
Telefon: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Firma Adı: Platin Teknik
Adresi: Yukari Mah. Atatürk Bulvari Dr. Sadik Ahmet Sok. No: 3/a – 34235 İstanbul-Kartal
Telefon:
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Cevizli – Soğanlık – Uğurmumcu – Yakacık

 • Ali

  Thomas’ın Kartal’da bulunan yetkili servisini elektrikli süpürgemin kırılan süpürge başlığı için aradım. Thomas servis Kartal, orjinal yedek parça fiyatını bana bildirdi. Aynı parça için farklı semtlerdeki yetkili servislerden fiyat bilgisi talep ettim. Ancak, diğer yetkili servisler, orjinal yedek parça fiyatını daha fazla söylediler. Onlara bu durumun sebebini sorduğumda serbest piyasa ekonomisine bağlı olarak fiyatların değiştiğini ve kendi parçalarının daha kaliteli olduğunu söyleseler de Thomas servis Kartal’ın aynı ürünü daha ucuza satmasını takdirle karşıladım.

  Enflasyon artışından dolayı hepimizin canının sıkkın olduğu şu günlerde, Thomas Kartal yetkili servisinin fiyat şişirme yapmaması büyük alkışı hak ediyor.

 • İstanbul Thomas Servis | Anıl Şenyurt

  […] geleni yapmaktayız. Sizlerde hizmetlerimizi alan ender kişilerden olmak istiyorsanız öncelikle Thomas Servis Kartal ekibimizi tercih etmelisiniz. Ondan sonra özel servis olarak bizler sizlere destek […]

 • Sonnur

  Adını daha önce duymadığım için annem aldığında bilinmeyen bir markayı niye aldığı için serzenişte bulunmuştum. Ama meğerse markayı sadece ben duymamışım. Çünkü internette herkes cihazın kullanımından çok memnun. Cihazın performansının ve çekim gücünü çok fazla öven yorumlar var. Aynı şekilde Kartal Thomas Servisi hizmetlerinin de tam tüketici odaklı olduğu söyleniyor. Sürekli reklamları dönen markaların hepsini kullanmıştık ama Kartal’da hiçbirinin ne özel ne de yetkili servisinin hizmetlerinden memnun kalmamıştım. Cihazda sorunları çok basit görüyor ve adeta arızalandığı için azar yediğin bir yaklaşımları var. Kurumsal bir işletmenin neden böyle bir hizmet anlayışı olur anlamak mümkün değil. Vazgeçilmez sanıyorlar kendini ama Thomas gibi markalar çıkıyor ve herkesi kendisine topluyor.

 • Esin

  Kullanmış olduğum elektrikli süpürge bir türlü tozları çekmiyordu. Her şeyi deneyim ancak olmadı. Thomas servis Kartal firmasını arayıp arıza kaydı yaptım. Firma personeli geldi. Süpürgeyi inceledi ve motorunda sorun olduğunu tespit etti. Motorunu değiştirdi gerekli testleri yaptı ve süpürge tozları çekmeye başladı. Firmayı arıza konularında tavsiye ediyorum.

 • Filiz

  Uzun zamandır evimde kullanmış olduğum Thomas marka süpürgem arızalandı. Vakit kaybetmeden Thomas Servis Kartal şubesi ilet iletişime geçtim. Alttaki üçgen fırça kısmında arıza olduğunu tespit eden teknik servis ekibi parça değişimi gerektiğini, fakat şu an farklı renk olduğunu eğer bir müddet beklersem aynı renkten bulacaklarını belirttiler. Kendim görselliğe pek önem biri olmadığım için hiç renge takılmadan farklı renkte de olsa problem olmayacağını söyledim ve farklı renkli olanla değişimini yaptılar. Şu an süpürgem sorunsuz bir biçimde çalışmaya devam ediyor.

 • Burcu

  Uzun yıllardır evimde Thomas marka elektrikli süpürge kullanıyorum Yıllardır da hiçbir bakımını yapmadan kullanıyordum. Ancak yakın geçmişte yüksek sesle çalışıyor diye Thomas Servis Kartal şubesini aradım. Gelen ekip filtre değişimi gerektiğini söyleyip değişimi yaptılar ve her sene değiştirmem gerektiğini söylediler. Fakat şu zamana kadar hiçbir şekilde bakım yaptırmadığım halde bundan sonra neden her sene böyle bir bakım yapmam gerektiğini anlayamadım.

 • Ayşe

  Uzun yıllardır evimde Thomas marka elektrikli süpürge kullanıyorum Yıllardır da hiçbir bakımını yapmadan kullanıyordum. Ancak yakın geçmişte yüksek sesle çalışıyor diye Thomas Servis Kartal şubesini aradım. Gelen ekip filtre değişimi gerektiğini söyleyip değişimi yaptılar ve her sene değiştirmem gerektiğini söylediler. Fakat şu zamana kadar hiçbir şekilde bakım yaptırmadığım halde bundan sonra neden her sene böyle bir bakım yapmam gerektiğini anlayamadım.

 • Yaren

  Son dönemlerde adını sıkça duyduğum Thomas markasının elektrikli süpürgesini kullanmaya başladım. Geçtiğimiz yıl aldığımı Thomas markalı elektrikli süpürgesi en inatçı kirleri bile çok rahat şekilde alıyor. Ayrıca çok fazla elektrik tüketmediği gibi çok daha yüksek parça dayanıklılığı var. Ben ürünü kullanırken çok memnun kaldım. Bu yüzden arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Onlarda doğal olarak bana bir arıza olduğu zaman alınacak servis hizmetinin ne kadar iyi olduğunu soruyorlar ama ben bu konuda bilgili değilim. Çünkü ilk defa bir süpürgem 1 yıl kesintisiz arızalanmadan evimi temizledi. Böyle olunca da servis hizmetlerini deneme şansım olmadı. Thomas Servis Kartal hizmetlerinden bilgisi olanlar var mı?

 • Birgül

  Kartal ilçesinde işlettiğim bir petshop’ım var ve kedi köpek tüyü çok fazla olduğu için dükkanıma kaliteli bir elektrikli süpürge almak istedim. Bu nedenle herkes gibi ben de tercihimi Thomas markasından yana kullandım. İlk birkaç sene sorunsuz çalışan süpürgem geçtiğimiz hafta doşarıya toz atmaya başladı. Hemen Thomas Servis Kartal şubesini aradım. Oldukça güler yüzlü ve ilgili olan ekip hemen gelip kullandığım toz torbamı değiştirmemi söyledi. Toz torbası değişiminden sonra sorunum ortadan kalktı.

Servis Çağır