İstanbul

Thomas Servis Üsküdar

Firma Adı: Erdem Teknik
Adresi: Selman İpek Cad. Köşedayi Sok. No: 3/b – 34235 İstanbul-Üsküdar
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Firma Adı: Tam Teknik
Adresi: Bulgurlu Mh. Söğütlü Çayir Cad. No: 20/b – 34235 İstanbul-Üsküdar
Telefon:
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:35 – 18:45
Cumartesi : 09:30 – 17:10


Firma Adı: Er Kardeşler
Adresi: Selami Ali Efendi Cad. No: 79/c – 34235 İstanbul-Üsküdar
Telefon:
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:33 – 18:41
Cumartesi : 09:29 – 17:12

Bulgurlu – Altunizade – Acıbadem

 • Thomas Teknik Servis İstanbul |

  […] Thomas Teknik Servis Üsküdar Yerinde Tamir Hizmeti […]

 • Buket

  Robert Thomas marka süpürgemin çekiş gücünde gözle görülür bir azalma meydana geldi. Tozları nerdeyse hiç çekmiyor. Sorunu çözebilecek bir teknik servis numarası verebilir misiniz?

 • Kerem

  Thomas servis Üsküdar; bana elektrikli süpürge fiyatı vermişti. Açıkçası, asla tek bir yerden fiyat bilgisi alarak alışveriş yapmam. Sonrasında hem diğer markaların yetkili servislerine giderek hem de internetten araştırma yaparak başka elektrikli süpürgelerin fiyatını öğrenmiş oldum. Gerçekten şaşırdım. Çünkü, Thomas’ın Üsküdar yetkili servisinin verdiği fiyat, diğer yerlere göre neredeyse yarı yarıya ucuz!

  Bu devirde Thomas gibi kaliteli bir markanın elektrikli süpürgesinin bu kadar ucuza satılmasına şaşırmak lazım! Müşterisini memnun eden bu yetkili servis, gerçekten de Thomas gibi bir markaya çok yakışıyor. Thomas Üsküdar yetkili servisini başka insanlar da görmeli ve takdir etmeli!

 • Beril

  Elektrikli süpürge arızalanana kadar bu tarz şeylerle karşılaşabileceğimi herkes gibi bende daha önce düşünmüyordum. Bu yüzden hazırlıksız yakalandım desem yeridir. Çünkü Üsküdar’da oturuyorum ve burada hangi Thomas elektrikli süpürge servisinin hizmetlerinin iyi olduğu konusunda bilgim yok. Dolayısıyla hangi servis firmasına başvuruda bulunursam hızlı, kaliteli ve ekonomik bir servis hizmeti alabileceğimi bilmiyorum. Daha önce Üsküdar’da Thomas Servis firmalarını kullanmış ve tecrübesi olan kişiler yardımcı olursa çok sevinirim. Siz hangi Thomas Servis Üsküdar firmasını tavsiye edersiniz ve tavsiye etmenize neden olacak ne gibi bir artısı olduğunu da belirtirseniz çok sevinirim. Kendim yaptığım seçimlerde sürekli şanssız seçimler yapıyorum.

Call Now ButtonServis Çağır