İstanbul

Thomas Servis Çekmeköy

Firma Adı: Erdem Teknik
Adresi: Çamlik Mh. Aşkin Sok. No: 7 – 34235 İstanbul-Çekmeköy
Telefon: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Zehra

  Thomas’tan aldığımız elektrik süpürgemiz arızalandı. Bunun üzerine Thomas kalitesine güvenerek Thomas servis Çekmeköy ile irtibata geçtim. Servis yetkilisi, süpürgenin motorundaki bir kablonun çıktığını söyledi. Yalnızca servis ücretini aldılar. Elektrik süpürgemiz, servisin gelmesinden sonra sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Ancak, asıl anlatmak istediğim konu bu değil!

  Bozulan elektrik süpürgemi, yetkili servis çağırmadan önce evime yakın olduğu için bir tamirciye götürdüm. Oradaki adam, bana motorun yandığını söyledi. Benden hem hizmet hem de bozulan motor için ücret talep etti. Bu kadar ücret ödeyeceğime yeni elektrikli süpürge alırım diyerek çözümü yetkili servisi çağırmakta buldum. Haklı çıktığım için çok mutluyum.

 • Filiz

  Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi elektronik ürünlerde olduğu gibi elektrikli süpürgede de yerinde arıza onarım hizmetini beklemek çok da büyük bir şey olmasa gerek. Bugün Çekmeköy’ de hangi Thomas servisini aradıysam illa ki cihazı benim onlara götürmemi söylediler. Benim bunun için ne zamanım ne de imkanım var ama bir türlü laf dinletemiyorum. Cihazı gelip evde onaracak bir servis firması arıyorum ancak bir türlü bulamıyorum. Bu Thomas Servis Çekmeköy firmasının bu konudaki yaklaşımını bilen var mı onlarla görüşmeden önce hizmetlerini kullanmış olan kişilerden tavsiye ya da fikir almak istedim. Çünkü sürekli bu konuda mağduriyet yaşamaktan çok sıkıldım.

  • admin

   Çağrı merkezi numarasından iletişim kurarsanız adresinize servis hizmeti alabilirsiniz.

Servis Çağır