İstanbul

Thomas Servis Küçükçekmece

Ev teknolojileri ürün gruplarından birisi olan süpürgelerde meydana gelen arızalarınız için her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik servis hizmetlerini tüm Küçükçekmece ilçesi genelinde Thomas Servis Küçükçekmece merkezimiz ile alabilirsiniz. Her zaman kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile süpürgelerinizdeki sorunların giderilmesinde sizlere yardımcı oluyor.

Modern ve gelişmiş servis altyapısı ile en zorlu süpürge arızalarınızda dahi hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler oluşturarak, Thomas süpürgenizde en uzun kullanım potansiyelini oluşturuyor. Küçükçekmece Thomas servisinin kaliteli ve ekonomik hizmetleri için her zaman ihtiyaç duyduğunuz anda teknik uygulamalar için iletişim bilgileri aracılığı ile kesintisiz olarak iletişim kurabilir ve arızalarınıza ilişkin başvurularınızı yapabilirsiniz.


Firma Adı:Arzum Teknik
Adresi:Tevfikbey Mh. Yeldeğirmeni Cad. Ayla Sok. No: 10 – 34235 İstanbul-Küçükçekmece
Telefon:0850 259 88 21
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Firma Adı:Dost Ticaret
Adresi:Kemalpaşa Mh. Halkali Cad. Osmanbey Sok. No: 23 – 34235 İstanbul-Küçükçekmece
Telefon:
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Halkalı – Gültepe – İkitelli

 

  • Tarkan

    Eşim başka bir marka elektrik süpürgesi almakta ısrarcıydı. Eşimi dinlemeyerek, tercihimi Thomas Mistral su filtreli elektrik süpürgeden yana kullandım. Garantisi olduğu için rahattım. Ancak, eşim bir süre sonra süpürgenin emiş gücünün iyi olmadığını söyledi. Ben de Thomas servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Yetkili servis çalışanları bana filtre fiyatlarından bahsettiler. Bu kadar parayı veremeyeceğimi söyledim.

    Thomas’ı tercih ettiğim için bir kere daha pişman olmadım. Çünkü, yetkili servis çalışanları, filtre değişimi için para ödememe gerek olmadığını, yeni filtrelerin garanti kapsamına girdiğini söylediler. Thomas yerine başka bir firmayı tercih etmiş olsaydım muhtemelen elektrik süpürgesiz kalacaktım.

  • Tülay

    İstanbul gibi büyük bir şehrin önemli ilçelerinden Küçükçekmece ilçesinde oturuyorum. Thomas markalı elektrikli süpürgeler için verilen servis hizmetleri gerçekten çok iyi. Thomas markalı elektrikli süpürgelerin pek tanınmamasına rağmen gerçekten iyi cihazlar olduğunu ve Küçükçekmece ilçesinde gerçekten kaliteli bir servis ağının olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Thomas Servis Küçükçekmece firmasını aradığımda hemen yetkililerle görüşebiliyorum ve vakit kaybetmeden ekibi evime yolluyorlar. Ekip evde cihazı onarırken her aşamada bana bilgi veriyor. Bu açıdan kaliteli ve hızlı oldukları kadar çok da güvenilir hizmetleri bulunuyor. Bu yüzden de Thomas markalı süpürgeler tercih edilebilir ürünlerden birisidir. Servis firmasının tüm hizmetlerinden memnun kalabileceğiniz garanti.

Servis Çağır