İstanbul

Thomas Servis Sarıyer

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ikamet eden tüm Thomas süpürge ve diğer elektronik ev aletlerini kullanan müşterilerimiz için her zaman dünya standartlarında servis hizmetleri sunuyoruz. Thomas Servis Sarıyer firmamızın iletişim bilgileri aracılığıyla tüm Thomas ürün arızalarınız için kısa süre içerisinde profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz.

Thomas süpürge cihazlarınızdaki sorunlara ilişkin olarak her zaman kaliteden ödün vermeyen ekonomik bir hizmet standardını oluşturmuş olmamız dolayısıyla profesyonel teknik personellerimiz tarafından müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yaptığımız arıza onarım müdahalelerinin kalitesine olan güvenimizle garanti desteği gibi müşteri memnuniyeti odaklı ek hizmetlerimizin avantajlarından da etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sarıyer Thomas çağrı merkezimize arıza halinde vakit kaybetmeden başvuru gerçekleştirmek olacaktır.


Firma Adı:Hisar Servis
Adresi:Çayirbaşi Cad. Kara Orman Sok. No: 2/a Büyükdere Mh. – 34235 İstanbul-Sariyer
Telefon:0850 259 71 46
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Tarabya – Ayazağa

 

  • Turgay

    Thomas Crooser Animal Plus 1000w toz torbalı elektrikli süpürgemin filtre kapağı sürekli atıyor. Bu durumdan gerçekten bıkmıştım. Malzemelerin kaliteli olduğunu biliyordum ama bu durumun neden olduğunu bir türlü çözemiyordum. Ben de çareyi Thomas servis Sarıyer adresine gitmekte buldum. Garantisi devam ettiği için bir nebze rahattım ama Thomas yetkili servis çalışanları benimle yakından ilgilendi.
    Thomas Sarıyer servisinde benim bulamadığım sorunu kısa sürede buldular. Meğerse, filtre ve kapağı değiştirmemiz gerekmiş. Filtre ve kapağı değiştirmemiz biraz zaman aldı ama elektrikli süpürgem o günden sonra hiçbir sorun çıkarmadan çalıştı. Thomas Sarıyer yetkili servisine teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Şenay

    Elektrikli süpürge seçimlerinde sürekli yanlış seçim mi yapıyorum yoksa benim yaşadığım yerlerde elektrikli süpürge servis firmaları gerçekten çok mü kötü anlamış değilim. Tam 1 haftadır filtresi kırılan Thomas elektrikli süpürge için servis hizmeti alamıyorum. Benimde zamanım olmadığından kendim cihazı servis firmasına götüremiyorum. Bu yüzden 1 haftadır süpürgeyi evde kullanamıyoruz.
    Sarıyer Thomas Servisi servisine başvuruda bulundum onlarda yarın geleceklerini söylediler ama daha önce de böyle söyleyen firmalar gelmemişti. Umarım bu servis firması sözünün eridir de yarın gelir ve 1 haftadır uğraştım sorunu çözerler. Verdikleri hizmette ne kadar iyi ve hızlı olduklarını ve tabii ki ne kadar ekonomik olduklarını buraya yazarım.

Servis Çağır