İstanbul

Thomas Servis Maltepe

İstanbul Maltepe’de tüm semt ve bölgelere en hızlı süpürge servisi hizmetleri Thomas Servis Maltepe firmamız tarafından sunuluyor. Dinamik servis hizmet altyapısı sayesinde tüm sorunlara ilişkin hızlı ve güvenilir servis hizmetlerinin ulaştırılmasını amaçlayan, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile servis sektörüne yön veriyor. Deneyimli teknik kadrosunun alanında uzman ve sertifika sahibi olmaları ile birlikte tüm müdahalelerde yüksek kalite garantisini gönül rahatlığıyla müşterilerine sunabiliyor.

Gelişen süpürge ve ev teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, tüketicilerine her türlü ürün ve sorunda etkin bir hizmet sunumunu gerçekleştirebilmek amacı ile de Maltepe Thomas firma altyapısına entegrasyonlarını başarıyla gerçekleştirerek, sürekli güncel hizmet çeşitliliğini sunabiliyor.


Firma Adı: Yavuz Elektrik
Adresi: 2. İlkokul Cad. Balek İş Merkezi No: 6-8 – 34235 İstanbul-Maltepe
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Küçükyalı – Zümrütevler – Altıntepe

 • İstanbul Thomas Süpürge Servisi | Webzura.com

  […] Maltepe Thomas Servisi Her Zaman Yanınızda! […]

 • Cansu

  Ben tercihimi yıllardan beri Thomas elektrikli süpürge makinesinden yana kullanırım. Son beş yılda iki kere bu üründen aldım. Thomas elektrikli süpürge makinesinin kullanımının kolaylığı beni cezbediyor. Ancak, son aldığım ürün, garanti süresinin bitmesine çok yakın bir tarihte arızalandı. Ben de ürünü vakit kaybetmeden Thomas Servis Maltepe adresine götürdüm.
  Thomas’ta Müşteri Memnuniyeti Ön Planda
  Elektrikli süpürgenin garanti süresinin bitmesi yakın olduğu için çekinerek götürmüştüm ama yanılmışım. Yetkili serviste çalışan arkadaşlar, bana ürünün motor arızası olduğunu söylediler. Arıza tespit için para almamalarına hayret ettim. Başka firmalar olsaydı arıza tespit için de motor arızası için de para alırdı. Teşekkürler Thomas!

 • Gülşen

  Servis firmaları, elektrik süpürgelerde hiç iyi bir yaklaşım sergilemiyorlar. Elektrikli süpürgeleri çok fazla önemsemediklerinden arızalandığı zaman neredeyse bir haftada eve gelmelerini sağlayamıyorsun. Gerçekten insanların arızalanan süpürge yerine yeni bir tane almasını söylüyorlar. Cihazı üşenmeyip sen servis merkezine götürüyorsun orada da ilgilenmiyorlar. Makineyi verdiğin zaman 1-2 haftada geri alabilirsen ne mutlu. Elektrikli süpürge konusundaki servis hizmetlerinin bu kadar kötü olmasının sebebi nedir anlamış değilim. İnsanlar elektrikli süpürgesi arızalandığında uğraşmak yerine gidiyor bir tane daha alıyor ama ya alamayanlar. Sonuçta zaten çok yüksek fiyatları var. Bu yüzden servisi ve ürünleri iyi olan bir marka araştırmaya başladım Thomas markası karşıma çıktı. Ama Thomas Servis Maltepe bölgesi hizmetlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum.

Servis Çağır