İstanbul

Thomas Servis Esenler

Süpürge kullanımınızda sorunlar yaşamanıza neden olan ya da verimli kullanım gerçekleştirememenize neden olan arızalar Thomas süpürgelerde görülebilen arızalardır. Bu tip arızalarda cihazınız için herhangi bir çözüm bulunmadığı ve kullanım ömrünü tamamladığı şeklinde bir durum söz konusu değildir. Çünkü Thomas Servis Esenler ile cihazınızdaki sorun ne kadar büyük olursa olsun etkin ve ekonomik bir çözüm oluşturabilmeniz mümkün oluyor.

Elektrikli süpürge modellerindeki arızalar ile ilgili olarak her zaman kaliteden ödün vermeyen ekonomik servis hizmetleri sunan Esenler Thomas servisine başvurularınızı haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak iletişim bilgileri aracılığı ile yapabilirsiniz. Garantili, ekonomik ve güvenilir servis hizmetleri tam donanımlı uzman teknikerler ile adresinize kadar kısa süre içerisinde ulaştırılır.


Firma Adı:Hack Servis Destek Hattı
Adresi:Giyimkent C-5 B4 B-175 No: 52 – 34235 Esenler/İstanbul
Telefon:0850 259 73 11
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Gökhan

    Bundan üç yıl önce Thomas markalı Eco 2.0 elektrikli süpürge satın almıştım. Yaklaşık bir yıl sonra makineyle alakalı sorun yaşadım. Garanti kapsamında olduğu için sıkıntı yaşamadan hallettim. Ancak, üç yıl sonra makine tamamen çalışmamaya başladı. Çareyi tekrar Thomas servis Esenler adresine gitmekte buldum.

    Thomas yetkili servisine gittiğimde elektrikli süpürgemin garanti süresi bitmişti. Bu yüzden, çok para öderim diye korkuyordum. Beklediğim gibi olmadı. Çünkü, Thomas, kendisinden önceden alışveriş yapan müşterilerine karşı çok ılımlı davranıyor. Bu sayede, çok uygun ücretlerle garanti sürem bitmesine rağmen yeni bir elektrikli süpürgeye kavuştum. Bu durumdan çok memnunum.

Call Now ButtonServis Çağır