İstanbul

Thomas Servis Kadıköy

Teknolojik ev ürünleri alanında dünyanın en fazla tercih edilen ve bilinen markalarından birisi olan Thomas’ın süpürgelerinin yoğun olarak kullanıldığı Kadıköy ilçesi için uzun yıllardır profesyonel servis hizmetleri Thomas Servis Kadıköy firmamız ile sizlere sunulmaktadır. Çağın gelişen teknolojisine uyumlu ve kalite odağında dizayn edilen servis altyapısı ile tüketicilere her zaman en dinamik ve en kaliteli servis hizmetlerinin ulaştırılabilmesi sağlanıyor. Günümüz teknolojisini barındıran teknik teçhizat ve sistemleri kullanarak, servis müdahalelerini gerçekleştiren tam donanımlı servis araçlarındaki deneyimli teknikerlerin her biri alanlarında uzmanlık sertifikalarına sahiptir. Bu hizmet yapısı sayesinde Kadıköy Thomas firmamız, tüm Kadıköy genelinde müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir servis hizmeti sağlıyor.


Firma Adı: Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. Ltd. Şti.
Adresi: Fahri Açan Sok. No: 7/1 Feneryolu – 34235 İstanbul-Kadıköy
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Firma Adı: Öner Teknik
Adresi: Eğitim Mh. Patika Sok. Ceren Apt. No: 4/a – 34235 İstanbul-Kadıköy
Telefon:
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bostancı – Suadiye – Erenköy – Göztepe – Feneryolu – Kozyatağı – Koşuyolu – Moda

 • Berkcan

  Elektrikli süpürge alırken farklı bir marka almamız gerektiği hakkında eşime onlarca kez söylememe rağmen bir inatla giderek Thomas marka süpürge aldı. Fakat bunun sorunlarını ve sıkıntılarını daha sonra ben çektim. Bu sorunları ve sıkıntıları ise yaşamamda bana destek olan Thomas Servis Kadıköy ‘e teşekkürlerimi sunmadan da geçemeyeceğim. Elektrikli süpürgemin hortumu yırtıldığı için sipariş verdiğim hortumumu tam dokuz gün boyunca getiremediler. Ben kendilerinden herhangi bir tamirat istemedim. Ustalık gerektiren bir işlem beklemedim. Sadece bir adet hortum sipariş ettim. Fakat Thomas Servis Kadıköy çalışmak yerine yatmayı tercih ettiği için mağdur olan biz olduk. Siparişimi iptal edip kendim yan sanayi aldım. Bu servis ile uğraşmaktan daha iyidir.

 • Selin

  Elektrikli süpürgemin arızalanması üzerine müşteri hizmetlerini arayarak yetkili servis göndermelerini talep ettim. Hafta içi evde olamayacağım için hafta sonu gelmelerini rica ettim. Thomas servis Kadıköy çalışanları, bu durumu kabul ederek yoğun olmalarına rağmen belirttikleri saatte geldiler. Thomas gibi bir firmaya ait yetkili servisin bu konuda özverili davranmasını mutlulukla karşıladım.
  Thomas elektrik süpürgesi aldım ama süpürge bir senesi dolmadan çekmeye başladı. Servis çalışanları, altı ayda bir filtre değişimi gerektiğini söylediler. Thomas yetkili servisinin beni oyalamadan sorunun sebebi ve nasıl çözüleceği hakkında en detaylı şekilde bilgilendirmesine çok sevindim. Bu sayede, süpürgemi sorunsuz kullanmaya devam ediyorum.

 • Sevil

  Elektrik süpürgesinde hiçbir zaman hiç şansım olmadı. Aldığım ürünlerde ya kronik bir arıza oluyor ya da servis hizmetleri çok kötü olduğundan bıkkınlık geliyor. Bir türlü şöyle senelerce kullanabileceğim bir elektrikli süpürge alamadım. Şu ana kadar kaç tane markanın kaç farklı model süpürgesini kullandım ben bile hatırlamıyorum. Artık şöyle aldığımda bir daha düşünmeyeceğim, yıllarca işimi görecek bir elektrikli süpürge arıyorum. Cihazın kalitesi kadar servisinin de iyi olması tabii ki çok önemli. Thomas Servis Kadıköy hizmetlerini şu ana kadar yaptığım araştırmalara göre çok beğeniyor herkes. İnternette servis firması hakkındaki yorumlar gerçekten çok iyi ve çok olumlu. Bende bu yüzden Thomas süpürgesi almaya karar verdim.

Call Now ButtonServis Çağır