İstanbul

Thomas Servis Avcılar

Ev teknolojilerinde dünyanın en çok tercih edilen markası Thomas’ın elektrikli süpürgeleriyle yaşam alanlarınızda sağladığını pratik ve kaliteli hijyen standartlarını Thomas Servis Avcılar merkezimiz ile uzun süreli olmasını sağlayabilirsiniz. Thomas teknolojisini içeren süpürgenizde yaşayacağınız en basit sorunlardan, en komplike arızalara kadar her biri için hızlı ve etkin servis hizmetlerini firmamıza 7 gün 24 saat başvuruda bulunarak alabilirsiniz.

Thomas elektrikli süpürgenizdeki sorunun giderilmesi için her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti anlayışı ile deneyimli ve sertifikalı uzman Avcılar Thomas teknikerlerimiz görevlendirilmektedir. Bu sayede cihazınızda arıza tespiti ve arıza onarım işlemleri en hassas şekilde gerçekleştirilerek, onarım süreci sonrasında da yüksek verimlilikte kullanılabilirliğini sağlayabiliyoruz.


Firma Adı:Onur Teknik
Adresi:Merkez Mh. Altinoğlu Sok. No: 3/b Avcilar – 34235 İstanbul-Avcılar
Telefon:0850 259 74 06
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Gümüşpala – Denizköşkler

 

  • Özgül

    Thomas marka elektrikli süpürge makinemizin ucundaki aparat, iki yıl kullanmamızın ardından kırıldı. Ben de bunun üzerine Thomas servis Avcılar ile görüşmeye gittim. Yetkili servise gittiğimde önümde üç kişi daha sıra bekliyordu. Ancak, sıra bekleyenlerle birden fazla kişinin ilgilenmesinden dolayı beklemeden derdimi anlattım. Yetkili servisteki arkadaş, bana yaşadığım sorunun garanti kapsamında değerlendirildiğini söyleyince oh çektim.

    Gişedeki çalışanın müşteri odaklı yaklaşımı beni çok memnun etti. Başka markalardan aldığımız şeylerde, sorun yaşadığımızda yetkili servis hiçbir şekilde garanti kapsamına almıyor. Bu yüzden, parasını ödeyerek yeni aparat almak zorunda kalıyoruz. Thomas Avcılar servisine bu konuda teşekkür ederim.

Servis Çağır