İstanbul

Thomas Servis İçerenköy

Thomas elektrikli süpürgenizde kullanım sırasında performans nitelikli sorunlar yaşamaya başladığınızda muhakkak profesyonel servis hizmetine başvuruda bulunmalısınız. Deneyimli Thomas Servis İçerenköy teknikerlerimiz çok kısa zaman dilimleri içerisinde sorunu gidererek, tam performanslı bir kullanım gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Bu neden ile de her tipteki süpürge arızası için en kısa zaman dilimi içerisinde vakit kaybetmeden çağrı merkezi üzerinden arıza başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.

İçerenköy Thomas firmamızın çağrı merkezine yapacağınız süpürge arızası bildirimleriniz için en kısa zaman dilimleri içerisinde vereceğiniz adresinize tam donanımlı servis araçlarımız yönlendirilir. Bu sayede çok fazla vakit kaybedilmeden uzman ve deneyimli teknikerlerimizin ürünüz için müdahaleleri yerinde gerçekleştirerek, kısa sürede onarımının sağlanarak, cihazınızın tam performanslı kullanılır duruma getirilmesini sağlıyor.


Firma Adı: Uysal Elektrik
Adresi: İçerenköy Mh. Karsli Ahmet Cad. Selçuklu Cami Sok. No: 2/2 – 34235 İstanbul-İçerenköy
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Tayfun

    2018 yılının Temmuz ayında almış olduğum Thomas marka elektrik süpürgemin motoruna filte aşınması sebebiyle toz kaçmış. Ben de garanti kapsamına girip girmeyeceğini öğrenmek adına Thomas servis İçerenköy ile temasa geçtim. Yetkili servis çalışanı, garanti kapsamına girdiğini söylerek beni rahatlattı. Motoru değiştireceklerini söyledi.

    Motorun değişmesi gerektiğini öğrenince şaşırdım. Çünkü, ürünümü genel olarak dikkatli kullanmaya gayret eden biriyim. Ürünü aldığımdan beri, filtreyi yalnızca bir kere yıkadım. Onda da kesinlikle talimatlara uymuştum. Açıkçası, İçerenköy yetkili servisinin anlayışlı tavrı olmasaydı, durumu düzeltmek için çok fazla para ödemek zorunda kalacaktım. Bu yüzden, çok mutluyum.

  • Songül

    İçerenköy ilçesinde Thomas markalı elektrikli süpürgeler için sunulan servis hizmetleri diğer pek çok bilindik ve büyük markaya göre çok çok daha kaliteli. En başta servis firmasını aradığın zaman hemen telefonu açıyorlar ve saatlerce birisiyle görüşmek için bile telefonda bekletilmiyorsun. Ayrıca her personeli işinin uzmanı. Telefonda arıza kaydını alan personel bile elektrikli süpürgeleri biliyor ve arızaları konusunda deneyimli. Doğal olarak da bu uzmanlıkları işinizi daha kolay tamamlamanızı sağlıyor. Arıza kaydını oluşturduğunuz zaman İçerenköy Thomas Servis ekipleri birkaç saat içerisinde çok fazla bekletmeden geliyor. Üstelik gerekebilecek her eşyaları yanında olacak şekilde. Böyle olunca da cihazı evde onardıktan sonra size gereksiz vakit kaybettirmiyor.

Servis Çağır