İstanbul

Thomas Servis Bahçelievler

İstanbul’un Bahçelievler ilçesi genelinde Thomas süpürgeler için arıza onarım ve bakım hizmetlerini dünya standartlarına uygun olarak Thomas Servis Bahçelievler merkezimiz aracılığı ile alabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip ederek, sürekli olarak kendisini yenileyen ve geliştiren servis altyapısı ile faaliyet gösteren firmamız, en yeni Thomas süpürgeleriniz için dahi ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en kaliteli şekilde alabilmenize yardımcı oluyor.

Maksimum müşteri memnuniyeti amacı ile şekillendirdiğimiz Bahçelievler Thomas servis hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Süpürgedeki arızanızın her biri etkin bir şekilde çözüme kavuşturulurken, onarım sonrasındaki süreçte ilk günkü performansa sahip olacak şekilde kullanımınızı etkin bir şekilde sürdürebilirsiniz. Özellikle Bahçelievler genelindeki bu yöndeki ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla iletişim numaralarından başvuruda bulunabilirsiniz.


Firma Adı:Servis Elektronca
Adresi:Cumhuriyet Mh. Bağcilar Cad. Sönmez Sok. No: 16 – 34235 İstanbul-Bahçelievler
Telefon:0850 259 76 14
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Şirinevler – Çobançeşme

 

  • İstanbul Thomas Servisi | Mehtap Kaya Kadın ve Kadının Hayatına Dair Ne Varsa

    […] çözmek adına görev yapan firma, on yıldır bu sektörün liderlik koltuğunu almış durumda.Thomas Servis Bahçelievler 7/24 Hizmetinizde!Kalitesi ve deneyimi ile çok sayıda firmanın da göz bebeği olmayı başaran […]

  • Gülten

    İstanbul ilinde bulunan Thomas servis Bahçelievler adresine elektrikli süpürgemi bırakmıştım. Aradan yalnızca bir gün geçtikten sonra bana geri dönüş yaptılar. Açıkçası, garibime gitti. Çünkü, başka firmaları hep ben aramak zorunda kalıyordum. Beni, ürünle alakalı görüşmek için yetkili servislerine çağırdılar.
    Elektrikli süpürgemin durumunu konuşmak için yetkili servise gittim. Yetkili servisteki arkadaş, bana süpürgenin filesinin yırtıldığını söyledi. Ayrıca, filtrelerin maksimum altı ay içerisinde yenilenmesi gerektiğinden bahsetti. Süpürgeye ciddi bir para verdiğim için endişelendim. Ancak, garanti kapsamına girdiğini öğrenince rahatladım. Başka firma olsaydı, benden minimum 200 TL isterdi. Thomas, bu konuda gerçekten çok iyi!

Servis Çağır