İstanbul

İstanbul Fakir Süpürge Servisi

Servis sektörüne damga vuracak yenilikler ve fırsatlar ile Özel Fakir Süpürge Servis firması olarak siz değerli Fakir kullanıcılarına en uygun fiyatla üstün hizmet ve kaliteli işçilik vaad ediyoruz. Servis hizmetlerimizden memnun kalmayan müşterilerimizle daha fazla ilgileniyor ve onların randevu saatlerini öne çekiyoruz.

Olumsuz durumlarda müşterilerimize sırt çevirmiyoruz. İstanbul halkına en iyi şekilde hizmet veren firmamız tek bir bölgede hizmet vermiyoruz. İstanbul’da her mahalleye, her köşeye, her noktaya dağılmış olan servis araçlarımız kusursuz ve hızlı servis hizmeti için işlerinin başındalar. Eğitimli ve dinamik teknik ekiplerimiz bu işin ustaları. Kendi bünyemizde oluşturduğumuz eğitim sistemimiz ve gelişim seminerlerimiz sayesinde yeniliklerden her daim haberdar ve uygulama konusunda üst düzey başarılara sahip personeller yetiştiriyoruz.

İstanbul ilinde yapılan araştırmalar en fazla kullanılan ürünlerin Fakir olduğunu ortaya koyuyor. Kullanım ne kadar fazlaysa sorun da bir o kadar fazladır. Kullandığınız ürünler elbet sorun çıkaracaktır ya da bakım isteyecektir. Bunlardan bir tanesi yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte hem satış hem de bakım hizmetleri noktasında patlama yaşayan klimalardır.

Fakir Servis Fatih – 444 78 56 HEMEN ARA!

Fakir marka ürünleriniz, Ev ve iş yerlerinizde yanınızda ayırmadığınız teknolojik ev aletleri için bir telefon kadar uzaktayız. Çağrı merkezi ekiplerimiz 7 gün 24 saat sizler için hizmet veriyor ve bilgilerinizi kayıt altında tutuyor.

    Servis Çağır