Kocaeli

Thomas Servis Çayırova

Elektrikli süpürge her evin en önemli eşyalarından birisidir. Üretiminden bu yana her evde bulunan ve üzerindeki ilgi azalmayan bu ürünün de bir sürü modeli vardır. Elektrikli süpürge alırken çekim gücü en çok dikkate alınan özelliklerdendir.

Bunun yanı sıra fiyat performans oranı, kullanım ömrü vs. gibi birçok özellik de göz önünde bulundurulur. İdeal süpürgeler için günlerce, haftalarca ve bazen aylarca detaylı bir araştırma yapılır. Bu araştırmaların ardın da seçim yapmak zordur. Biz sizi bu zahmet kurtarıyoruz.

Thomas marka elektrikli süpürgelerinizde ideal bir elektrikli süpürgede olması gereken bütün özellikler uygun fiyatlı olarak vardır. Süpürgeyi başka yerde aramayın. Bazı zamanlar süpürgeler arıza verebilir. Arıza durumlarında da yine hiç düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tamirat işlemi sırasındaki işçiliğimize de taktığımız her bir parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazırız. Çayırova için hiç şüphesiz olarak Thomas Servis Çayırova şubemizi tercih edebilirsiniz.


Çayırova Thomas Servisi
Adres:224. Sk. No:41
Özgürlük
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 94 77
    Servis Çağır